fbpx
jak_se_tvori_chatboti

Jak se zapojíte do procesu vytváření chatbota a kolik času to zabere?

Zvažujete pořízení chatbota? Bojíte se, že vám jeho vytváření zabere příliš mnoho času, který nemáte? Nebo svůj čas chcete investovat primárně do jiných oblastí, ale zároveň zefektivnit svůj klientský servis? Pořízení chatbota již nemusíte odkládat. Díky nám je jeho vytvoření na míru možné i bez desítek hodin vaší práce! Podívejte se s námi podrobně na to, kolik vašeho času vytváření chatbota skutečně zabere.
Průměrná doba potřebná k implementaci chatbota se pohybuje v řádu cca 4-5 týdnů. Závisí zejména na rozsahu projektu či obsáhlosti vašich webových stránek. Vyšší časovou zátěž mohou představovat i nadstandardní služby. Na začátku naší spolupráce nám představíte vaši společnost a své cíle. To nám umožní zanalyzovat váš e-shop, zjistit jeho přednosti a preference vašich zákazníků. Vaši již tak vytížení zaměstnanci nebudou muset trávit bezpočet dní přípravou podkladů. O to se postaráme my!

Jak probíhá tvorba chatbota?

Naši zkušení odborníci sami vymyslí a navrhnou způsob, jak chatbota nejlépe integrovat. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti marketingu již víme, jak se vžít do role potencionálního zákazníka. To nám umožní navrhnout, a následně vytvořit efektivní nástroj na míru pro vaše podnikání. Výsledný návrh tzv. konverzačního stromu vám bude zaslán zpravidla do 2-3 týdnů k připomínkám a schválení. Délka této fáze je individuální. Záleží na rozsahu konverzačního schématu, míře vašich připomínek a časových možnostech. Jsme schopni s vámi vše probrat během jedné hodiny po telefonu. Pokud budete potřebovat více času, vůbec to nevadí! Máme i rekordmany, na jejichž vyjádření čekáme téměř sedm měsíců ????. Níže můžete vidět příklad konverzačního schématu.

Další fází je již tvorba samotného chatbota, kterou zvládneme hravě sami! Hotového chatbota si rovněž můžete projít a případně spolu doladíme poslední detaily jako je avatar či grafický vizuál. Tato fáze je také individuální, ale obvykle vám nezabere více než pár minut.

Díky tomu můžeme vašeho chatbota vyladit k dokonalosti a nasadit jej na vaše webové stránky! Ale ani nasazením virtuálního asistenta naše podpora nekončí. Nabízíme možnost využití poradenství v marketingu, správu chatbota po dobu naší spolupráce i monitoring jeho fungování. I v těchto službách závisí časová náročnost na vašich možnostech a požadavcích. Pro nás je vaše spokojenost a dokončení efektivního chatbota vždy prioritou.

Kolik času musíte věnovat?

Kromě představení vaší společnosti, cílů a připomínek či schvalování, vám chatbot nezabere ani minutu času! Navíc všechen čas strávený na vytváření chatbota, se vám a vaším zaměstnancům do budoucna vrátí. S pomocí našich analýz jsme zjistili, že až 70 % dotazů vašich zákazníků dokáže chatbot automaticky zodpovědět. Zároveň chatboti nemohou být přepracování, nikdy nejedou na dovolenou, nevadí jim stereotyp a pracují, i když vy už dávno klidně spíte. Jsou tu pro vaše zákazníky 24/7!

Kvalitně vytvořený chatbot vám ve výsledku ušetří čas, který vy a vaši zaměstnanci můžete věnovat zákazníkům, kteří mají specifické požadavky či se věnovat jiným oblastem své pracovní náplně. Využijte svůj čas na maximum!

Chatbot není jen o tom odpovídat na často kladené dotazy

Chatbot na rozdíl od živého chatu je bohatý marketingový nástroj, umí totiž více než jen chatovat o často kladených dotazech, dokáže zákazníkům radit s výběrem produktů či služeb. Takový rádce produktů. Taková funkce se využít třeba pro e-shopy (chatbot pro e-shop), kde podle požadavků uživatele chatbot může nabízet produkty. Chatbot se dá také využít třeba v prodejních argumentech, proč zrovna vaše firma je ta nejlepší v daném oboru. Nebo třeba zrovna pro by zákazník měl navštívit váš hotel (chatbot pro hotel).

Zpracování poptávky či objednávky není žádný problém, chatbot se doptá na důležité parametry a vám přijde poptávka do e-mailu se vší, co potřebujete k nacenění. Kromě poptávky chatbot může zpracovat třeba žádost o práci, v čem je to lepší než formulář? Třeba v tom, že se ho na konkrétní problematiku můžete zeptat, případně pokud má umět kandidát anglicky, rovnou si ho můžete vyzkoušet požadavkem na přeložení kousku textu (chatbot pro hr & nábor). A to není ani zdaleka vše!

Zanechte nám níže kontakt a objevte kouzlo chatbotů! 

    Získejte ukázku chatbota zdarma!