fbpx

Kariéra v šéfbotu

šéfbot je nejžádanější firma v České republice na chatboty! Jsme firma, která od roku 2019 získala stovky klientů – od velkých korporátů až po malé firmy a jednotlivce. Pomáháme firmám uspět v on-line prostředí. Máme smysluplný produkt a špičkovou zákaznickou péči.

Chceme být iniciátorem revoluce v komunikaci!

Za více než 5 let našeho působení se nám podařilo implementovat našeho chatbota na stovky webových stránek a každý rok rosteme o několik desítek procent.

Staňte se součástí týmu, díky kterému poroste šéfbot ještě rychleji!

 

Výběr našich klientů:

Podívejte se na aktuálně otevřené pozice!

(nebo scrolluj dolů)

Hodnoty v šéfbotu:

Otevřená komunikace

Vážíme si každého nápadu a snažíme se o rychlou realizaci. Věříme, že dobré nápady mohou přijít odkudkoli a od kohokoli.

Transparentnost a férovost

Přistupujeme k sobě otevřeně a upřímně, bez zbytečných omáček. Snažíme se o jasnou a poctivou komunikaci ve všech směrech.

Přátelská firemní kultura

Neomezujeme se na formální korporátní struktury. Ceníme si neformálního prostředí, kde je prostor i pro společné chvíle mimo práci, jako je třeba společné posezení u piva.

Rovnováha práce a života

Jsme tým, který tvrdě pracuje, ale zároveň si uvědomujeme důležitost života mimo kancelář. Podporujeme flexibilní pracovní dobu, aby každý mohl najít svou ideální rovnováhu.

Růst
a učení

Jsme přesvědčeni, že neustálé vzdělávání a osobní rozvoj jsou klíčem k úspěchu nejen pro nás, ale i pro naše zákazníky. Podporujeme sdílení znalostí a zkušeností, abychom společně rostli.

Co v šéfbotu máme za divize?

Produkce

Srdce šéfbota je náš produkční tým. Produkce u nás vymýšlí jak chatbot bude fungovat, jaké bude mít texty, funkce a mediální soubory. Je to práce kreativní, o to více složitá. 🙂

Obchod

Hlavními nástroji obchodu je CRM a telefon. Naši obchodníci aktivně oslovují jednotlivce, malé a střední firmy, ale také ty velké známe značky. Obchod je hlavně o disciplíně a schopnosti umět zjistit potřebu klienta a najít řešení. Ideálně chatbotem. 🙂

Marketing

Rozhovory s klienty, Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, Twitter (X), výkonnostní reklama, reporty v Looker studiu, marketingové automatizace, e-maily, newslettery, webináře, grafika, animace a hlavně tah na branku a měřitelné výsledky. Takže brkačka. 🙂

Podívejte se na aktuálně otevřené pozice!

(nebo scrolluj dolů)