fbpx
neziskovky-chatbot

Jak se neziskovky seznamovaly s šéfbotem 

Nápad uspořádat seminář pro neziskovky nám už dlouho ležel v hlavě. A protože jsme muži a vlastně i ženy činu, plán jsme ve spolupráci s Artex Informační Systémy realizovali.   

Seminář se setkal u neziskovek s velice pozitivní odezvou, i přes předvánoční shon jsme se sešli v hojném počtu.   

Cílem semináře bylo představit neziskovým organizacím, které zaměřují svou činnost na pomoc druhým, nástroje, které pomůžou a zefektivní práci zase jim. Ukázali jsme možnosti využití šéfbota + balíčku služeb Office 365, jejich vzájemné propojení a všechny výhody s tím spojené. 

Účastníci semináře z úst Jana Ružičky, zakladatele společnosti šéfbot.cz, zjistili, co to chatbot je, kde se vzal, jaké druhy existují a v čem konkrétně šéfbot může neziskovkám přispět. Využití šéfbota se dotýká přesně takových témat, která, troufáme si říct, řeší každá neziskovka na denní bázi, například nábor zaměstnanců, získávání donátorů, nebo srozumitelné vysvětlení činnosti dané organizace. Nechyběly ani ukázky z reálné praxe. Zaznělo, jak díky propojení šéfbota a nástrojů Office 365 donátory nenásilnou formou nasměrovat a opakovaně automatizovanou komunikací motivovat k úhradě finančního daru a mnohem více. 

Účastníky zaujaly i možnosti využití balíčku služeb Office 365. Za zmínku určitě stojí centrum pro týmovou práci a firemní komunikaci v rámci platformy Microsoft Teams, kam se jednoduše dají pozvat všichni členi týmu, intranet poskládaný v Microsoft SharePoint a třeba ještě jednoduché formuláře v Microsoft Forms.

Děkujeme všem neziskovým organizacím za účast a skvělou atmosféru a vzhledem ke všem pozitivním reakcím na sebe další seminář rozhodně nenechá dlouho čekat! Sledujte nás na Facebookové stránce nebo na LinkedIn, kam sdílíme zajímavý obsah a zveřejňujeme další datumy akcí.  

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *